Dovolená a ubytování v Třeboni
english  česky
Ubytování Třeboň
 

Poslední volný prázdninový termín 8.8.-13.8.2013


Vítejte na stránkách Art apartments Třeboň. Váš velký zájem o naše ubytování v nových designových apartmánech Art v Třeboni nás velice těší, je nám líto, že musíme pro obsazenost našich apartmánů další zájemce odmítat a věříme, že po prázdninách budeme moct uspokojit poptávku po našem ubytování. Nabízíme poslední volný termín:
8. srpna – 13. srpna 2013. Neváhejte a zarezervujte si Váš pobyt u nás co nejdříve.
V Třeboni Vás čeká krásná dovolená. Jako dnešní tip na výlet doporučujeme: Třeboňský vláček – atrakci nejen pro rodiny s dětmi.
Vláček Třeboňáček můžeme potkat v Třeboni již druhým rokem. Má své pravidelné zastávky i u třeboňských lázní Aurora a Berta, doveze nás i k Schwarzenberské hrobce.
Z lázeňského parku u jižního vchodu Lázní Aurora vláček odjíždí každý den v každou celou hodinu od 10 do 21 hodin. Další zastávky jsou: Hotel Bohemia&Regent, Beach Club, Hráz rybníka Svět – přístaviště, Autokemp/Schwar­zenberská hrobka, Masarykovo náměstí, Bertiny lázně.
Okružní jízda je dlouhá jednu hodinu; z každé zastávky je možnost jízdy celého okruhu.
Odjezd je možný od 10 h dopoledne od Lázní Aurora a poté každou další hodinu. Cílová stanice je stejná – lázně Aurora. Poslední vláček vyjíždí ve 21 h.
Cena jízdného za jeden okruh:
dospělí, senioři, ZTP 50 Kč
děti do 12 let 30 Kč

Třeboň ubytování