Dovolená a ubytování v Třeboni
english  česky
Ubytování Třeboň
 

Poslední volný prázdninový termín 23.-28.8.2013


 

 

Vážení hosté,

nabízíme Vám poslední volný prázdninový termín, 2 noci od pátku 23.8. do neděle 25.8.2013 v našem Art apartments Třeboň. Využijte této nabídky a zakupte si 3 denní (2 noci) pobyt. Cena za osobu a noc je 490 Kč. Přijeďte do Třeboně a užijte si víkend v tomto krásném jihočeském městečku. Věříme, že Vás nadchne natolik, že příští rok budete chtít přijet znovu. Nabízíme Vám také možnost objednání originální thajské masáže přímo na našem apartmánu za příznivou cenu 500 Kč/1h/thajské masáže, prováděné rodilou Thajkou. Dále nabízíme možnost půjčení jízdních kol za 100 Kč/1 den a také cenově zvýhodněné vstupenky do bazénu a wellnes v lázních Aurora. Našeho ubytování Art apartments v Třeboni se nachází v těsné blízkosti právě známých lázní Aurora, do kterých dojdete cca do 2 minut procházkou. Přímo před apartmány je také nové golfové odpaliště – cvičiště, kde můžete trénovat nebo jen zkusit tolik oblíbený golf.

Zajistíme Vám zapůjčení míčků a holí za pouhých 100 Kč /4 hodiny. O ubytování v sezóně je v Třeboni velký zájem, většina dobrých apartmánů už je zarezervovaných, proto neváhejte dlouho a rezervujte si tento víkend právě u nás. Další volné termíny jsou až od 1.-14. září nebo až od 21. září 2013.

Také nabízíme prodej dárkových voucherů na ubytování, můžete zakoupit buďto pro sebe nebo také pro své blízké jako krásný originální dárek.

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi a věříme, že ubytování v našich apartmánech Vás mile překvapí.

Těšíme se na Vaši návštěvu a uděláme vše pro to, abyste byli s naším ubytování a službami spokojeni.

S pozdravem, Jitka Hovorková, majitelka Art apartments Třeboň

 

Třeboň ubytování